Welcome to Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Śremie   Kliknij, aby usłyszeć tekst! Welcome to Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Śremie

Bieżąca oferta

Opcje czcionki. Lektor na końcu artykułu.
 
 
 
Szanowni Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele

Przedstawiam Państwu ofertę pracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na rok szkolny 2015/2016.

W naszej ofercie znalazły się oprócz diagnozy różnorodne formy terapii indywidualnej i grupowej oraz warsztaty, prelekcje i szkolenia dla rodziców i nauczycieli, uczniów i młodzieży.

Mam nadzieję, że nasza oferta okaże się przydatna w korzystaniu z proponowanej przez Poradnię pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Z uwagi na ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji przez pracowników pedagogicznych oraz uczestnictwo w różnorodnych formach dokształcania i doskonalenia zawodowego zachęcam Państwa do systematycznego odwiedzania naszej witryny www - dział aktualności, gdzie zamieszczane będą na bieżąco nowe propozycje pomocy skierowane do młodzieży, rodziców i nauczycieli.

W przypadku zainteresowania placówek naszą ofertą, bardzo prosimy o kierowanie pisemnych zgłoszeń na adres Poradni lub drogą e-mail. Terminy oraz forma i miejsce przeprowadzenia proponowanych przez nas działań do uzgodnienia, po dokonaniu zgłoszenia.   Kliknij, aby usłyszeć tekst! Szanowni Uczniowie, Rodzice i NauczycielePrzedstawiam Państwu ofertę pracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na rok szkolny 2015/2016.W naszej ofercie znalazły się oprócz diagnozy różnorodne formy terapii indywidualnej i grupowej oraz warsztaty, prelekcje i szkolenia dla rodziców i nauczycieli, uczniów i młodzieży.Mam nadzieję, że nasza oferta okaże się przydatna w korzystaniu z proponowanej przez Poradnię pomocy psychologiczno-pedagogicznej.Z uwagi na ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji przez pracowników pedagogicznych oraz uczestnictwo w różnorodnych formach dokształcania i doskonalenia zawodowego zachęcam Państwa do systematycznego odwiedzania naszej witryny www - dział aktualności, gdzie zamieszczane będą na bieżąco nowe propozycje pomocy skierowane do młodzieży, rodziców i nauczycieli.W przypadku zainteresowania placówek naszą ofertą, bardzo prosimy o kierowanie pisemnych zgłoszeń na adres Poradni lub drogą e-mail. Terminy oraz forma i miejsce przeprowadzenia proponowanych przez nas działań do uzgodnienia, po dokonaniu zgłoszenia.


Zapraszam do skorzystania oferty
dyrektor Aleksandra Ruducha

Adres Poradni

adres_linia
Poradnia Psycholog.-Pedagogiczna
63-100 Śrem, ul. Marciniaka 2
tel. (61) 283 48 64
http://www.poradniasrem.cop.pl
e:mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat czynny:
poniedziałek i środa 7:30-17:00
czwartek i piątek 7:30-15:30

banner_1

linki
 
oskkominisrerstwokuratoeiumckepowiatoke
linianie
uniaW naszej Poradni korzystamy ze sprzętu komputerowego oraz oprogramowaniabip
edukacyjnego zakupionego ze środków finansowych z EFS oraz publicznych środków krajowych.
 
linianie
 
Kliknij, aby usłyszeć tekst! Lektor